Видалення складне

Вартість: від 1500 - 4000грн
Виконується видалення зубів самого різного ступеня складності, в тому числі видалення зубів мудрості.

Видалення зубів вважається складним випадком, коли існують особливі ускладнення або коли процедура вимагає додаткової уваги та навичок від стоматолога.

Це може включати видалення зубів, що знаходяться в глибокому положенні, зламаних або розкритих частин кореня, а також видалення зубів мудрості.

 

Наша клініка забезпечує висококваліфіковану допомогу в сфері складного видалення зубів. Наші досвідчені стоматологи володіють сучасними методиками та обладнанням для впорядкування навіть із найбільш складними випадками.

 

Процедура складного видалення розпочинається з ретельної діагностики та планування. Стоматолог оцінює стан зуба, визначає можливі ризики та розробляє стратегію для максимально безпечного та ефективного видалення.

 

Однією з ключових переваг нашої клініки є висока увага до комфорту пацієнта. Ми використовуємо сучасні методи анестезії для того, щоб забезпечити мінімальні відчуття болю та стресу під час процедури.

 

Після видалення зуба ми також надаємо докладні рекомендації щодо догляду за порожниною рота та можливих обмежень під час періоду відновлення. Наша мета – зробити кожен випадок складного видалення якнайбільш безпечним та комфортним для наших пацієнтів.

Поділитися
Facebook
Telegram
Twitter

Стоматолог, який проводить процедуру

Спеціалізація: головний лікар, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв’яжемося з вами в найближчий час

Готово

Ми отримали Вашу заявку. Невдовзі з Вами зв’яжемось.