Галерея посмішок

Приватна стоматологічна клініка «Галерея посмішок» надає комплексні послуги з профілактики захворювань ротової порожнини та лікування зубів, а також протезування та ортодонтії:

Про медичний центр

Наші фахівці – досвідчені лікарі різних стоматологічних напрямків. Вони здобули профільну освіту у провідних медичних ВНЗ України та постійно вдосконалюють свої знання та навички на авторитетних міжнародних курсах підвищення кваліфікації.

Кабінет стоматолога оснащений найкращим європейським обладнанням, зокрема для пацієнта, меблями. Усі маніпуляції виконуються максимально високому технічному рівні.

Гігієна, лікування та протезування в нашій стоматологічній клініці проводяться за сучасними методиками та протоколами. У зубному кабінетеклініці використовуються матеріали та препарати останнього покоління.
Співробітники зубної клініки уважно ставляться до кожної проблеми пацієнта, адже при лікуванні зубів не існує «дрібниць» або «дрібниць».

Сотні пацієнтів «Галереї посмішок» на власному досвіді переконалися — стоматологія може і має бути не лише ефективною, а й безболісною, комфортною та естетичною.

Записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв’яжемося з вами в найближчий час

Готово

Ми отримали Вашу заявку. Невдовзі з Вами зв’яжемось.