All-ON-4 (все на 4 імплантах)

Вартість: від 120 000 грн
за одну щелепу (встановлення 4-х імплантів, встановлення 4-х мультиюнітів, тимчасова конструкція, постійна конструкція через 6 місяців)
У 80% випадках достатньо всього 4 імпланти на одну щелепу

Лікування за протоколом all-on-4 – це встановлення всього 4 імплантів на кожній щелепі. За традиційною технологією імпланти встановлюють на місце кожного зуба.

При імплантації all-on-4 для протезування щелепи лікар встановлює 4 дентальних імпланта. Два імпланти встановлюють вертикально в місці зубів різців і ще два кутові імпланти — в області між 4-м і 5-м зубом.

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЇ ALL-ON-4

НАДІЙНІСТЬ

Використовуємо один із найбільш досліджуваних протоколів для імплантації зубів. Від компанії Straumann пацієнти отримують довічну гарантію та впевненість, що тепер зуби будуть в порядку.

ШВИДКІСТЬ

У день операції чи через 3-7 діб встановлюють тимчасовий протез. Ви можете красиво посміхатися, розмовляти та їсти нетверду їжу практично відразу.

БЕЗПЕКА

У разі дефіциту кісткової тканини можна обійтися без пластики та нарощування. Імпланти фіксують під кутом, що дозволяє не торкатися гайморових пазух.

Етапи та терміни проведення імплантації All-on-4

Консультація

Огляд, вивчення КТ-знімка, іноді додаткова діагностика (отримання результатів аналізів), збирання анамнезу пацієнта, складання плану лікування.

Хірургічний етап

Після місцевого або загального знеболювання лікар фіксує хірургічний шаблон на щелепу пацієнта, робить прокол ясен, кістки та встановлює імпланти.

Протезування

В основному, тимчасовий або адаптаційний (може бути як знімним, так і незнімним) протез встановлюють у день операції, рідко коли пізніше, але не пізніше ніж на третій день.

Післяопераційний період

Після проведення операції лікар призначає прийом медпрепаратів та дає інші рекомендації. Зазвичай це антибіотик широкого спектра та протизапальні препарати. В індивідуальному порядку можуть бути призначені додаткові препарати. Також лікар дасть рекомендації щодо догляду за протезом та поводження з ним.

Встановлення постійної ортопедичної конструкції

Через пів року після імплантації тимчасовий протез слід замінити постійним.

Поділитися
Facebook
Telegram
Twitter

Стоматолог, який проводить процедуру

Спеціалізація: головний лікар, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв’яжемося з вами в найближчий час

Готово

Ми отримали Вашу заявку. Невдовзі з Вами зв’яжемось.